پیام تبریک “ دکتر رضا رضایی “مدیر عامل گروه صنعتی آذین خودرو به دانشجویان جدید الورود

دکتر رضا رضایی مدیر عامل گروه صنعتی آذین خودرو به مناسبت ایام نیمسال تحصیلی 99 – 1400 پیامی را به شرح ذیل منتشر کرد:

ماه مهر گرمای انباشه از تابستان را با آغوش باز تقدیم می دارد به تمام کسانیکه مهیا شده اند برای تداوم تلاش علمی در مسیر آبادانی و پیشرفت.
بهار دانش و تعلیم و تربیت را به اعضای خانواده بزرگ شرکت و مرکز علمی کاربردی آذین خودرو بویژه عزیزانی که برای اولین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند و مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آذین خودرو را برای تحصیل انتخاب کرده اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم دانشجویان ، مدرسان و کارکنان گرامی با استمداد از خداوند منان و با تکیه بر خودباوری و اعتماد به نفس و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی، با شرایط کنونی کشور و جهان به واسطه شیوع بیماری و ویروس کرونا ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی بیش از گذشته به امور آموزش و پژوهش و فناوری بپردازند و زمینه های پیشرفت و استقلال را برای میهن عزیزمان بیش از پیش فراهم آورند.

امید میرود سال تحصیلی جدید، به تناسب لزوم پرداختن به مباحث اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با نگاه ویژه به شعار مقام معظم رهبری (سال جهش تولید) همراه باشد. شایسته است خانواده بزرگ شرکت و مرکز آموزش علمی کاربردی آذین خودرو شامل هزاران پرسنل، دانشجو و دانش آموخته علاوه بر حرکت در مسیر افزایش معرفت ناشی از علم و دانش به درجات بالاتری در کارآفرینی، تولید ثروت و ایده پردازی برمدار اخلاق و احترام نائل گردید.