آزمون استحکام منیفولد

آزمون ها و آزمایشات گروه صنعتی برنز منیفولد آزمون ارزیابی استحکام انفجاری منیفولد هوا هدف این آزمون ارزیابی استحکام منیفولد هوای خودرو در برابر فشار هوای فشرده می باشد که بر اساس الزامات آزمون مشتری طراحی و اجرا میشود. قطعه­ای که تحت فشار تست قرار گرفته نباید هیچ گونه نشتی از خود نشان دهد و  هر گونه تخریب شامل تغییر  شکل یا ناهنجاری باید در فشار های بالاتر از حداقل  فشار تعیین شده رخ دهد. بطور مثال برای منیفولد خودرو تیبا این مقدار 7 بار می باشد، لذا قطعه مورد آزمایش  نباید تا  7 بار  هیچ گونه نشتی  داشته باشد و تخریب در فشار بالای 7 بار مجاز است. برای این کار باید نمودار آزمون را بر اساس داده های فشار و زمان ثبت شده رسم نمود و فشاری که نشتی در آن رخ می دهد را مشخص و گزارش کرد .
ادامه مطلب

اسکوپ آزمایشگاه

اسکوپ آزمایشگاه برنز انواع تست های برنز انواع آزمون های برنز انواع آزمایشات برنز آزمون های شبیه سازی نور خورشید (سان لایت)    آزمون عملکرد ایربگ Passenger/Driver/knee/ Curtain airbag    آزمون شبیه سازی شرایط محیطی (پیرسازی)  Climatic aging   آزمون های عملکردی / دوام/ بستن درب با رودری  Functional endurance door slam   آزمون استحکام انفجاری منیفولد  Manifold explosion strength آزمون های پلیمری   (Tension/Bending/VICAT/HDT) 
ادامه مطلب

افتتاح خطوط جدید در شرکت برنز

با تاییدات خداوند متعال و مقارن با حضور پرخیر و برکت جناب آقای دکتر رضائی رهبری محترم کل گروه آذین خودرو خطوط تولید منیفولد تیبا ، داشبورد 206 و فلاک قاب ستون دنا در تاریخ 13 بهمن 1399 به دست ایشان به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب

شروع دوره های مدیریت منابع انسانی برای مدیران غیر منابع انسانی

بدین منظور دوره های مدیریت منابع انسانی برای مدیران غیر منابع انسانی با حضور جناب آقای دکتر غفاری ،معاونت محترم منابع انسانی شرکت آذین خودرو ، با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکت برنز آغاز گردید. 
ادامه مطلب

پیام تبریک “ دکتر رضا رضایی “مدیر عامل گروه صنعتی آذین خودرو به دانشجویان جدید الورود

دکتر رضا رضایی مدیر عامل گروه صنعتی آذین خودرو به مناسبت ایام نیمسال تحصیلی 99 - 1400 پیامی را به شرح ذیل منتشر کرد: ماه مهر گرمای انباشه از تابستان را با آغوش باز تقدیم می دارد به تمام کسانیکه مهیا شده اند برای تداوم تلاش علمی در مسیر آبادانی و پیشرفت. بهار دانش و تعلیم و تربیت را به اعضای خانواده بزرگ شرکت و مرکز علمی کاربردی آذین خودرو بویژه عزیزانی که برای اولین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند و مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت آذین خودرو را برای تحصیل انتخاب کرده اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم دانشجویان ، مدرسان و کارکنان گرامی با استمداد از خداوند منان و با تکیه بر خودباوری و اعتماد به نفس و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی، با شرایط کنونی کشور و جهان به واسطه شیوع بیماری و ویروس کرونا ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی بیش از گذشته به امور آموزش و پژوهش و فناوری بپردازند و زمینه های پیشرفت و استقلال را برای میهن عزیزمان بیش از پیش فراهم آورند. امید میرود سال تحصیلی جدید، به تناسب لزوم پرداختن به مباحث اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با نگاه ویژه به شعار مقام معظم رهبری (سال جهش تولید) همراه باشد. شایسته است خانواده بزرگ شرکت و مرکز آموزش علمی کاربردی آذین خودرو شامل هزاران پرسنل، دانشجو و دانش آموخته علاوه بر حرکت در مسیر افزایش معرفت ناشی از علم و دانش به درجات بالاتری در کارآفرینی، تولید ثروت و ایده پردازی برمدار اخلاق و احترام نائل گردید.
ادامه مطلب

قرار ملاقات

[contact-form-7 404 "Not Found"]