با تاییدات خداوند متعال و مقارن با حضور پرخیر و برکت جناب آقای دکتر رضائی رهبری محترم کل گروه آذین خودرو خطوط تولید منیفولد تیبا ، داشبورد 206 و فلاک قاب ستون دنا در تاریخ 13 بهمن 1399 به دست ایشان به بهره برداری رسید.

این مراسم که در ابتدا با استقبال گرم و صمیمانه پرسنل عزیز شرکت برنزبه جهت حضور جناب دکتر رضائی در اولین روز کاری پس از سپری شدن دوره بیماری و بهبود کامل به یاری خداوند آغار و در ادامه با افتتاح خطوط جدید تولید منیفولد تیبا ، داشبورد 206 و فلاک قاب ستون دنا که حاصل زحمات گروه شرکت برنز است ادامه یافت .

 

در طی مراسم  افتتاحیه جناب آقای ذکتر رضایی با تجلیلی از مدیریت محترم عامل شرکت برنز ،جناب آقای دکتر یغمایی و همینطور تقدیر از واحد های تحقیق و نوآوری ، طراحی و توسعه و تمامی پرسنلی که در پیشبرد هر چه بهتر این پروژه ارزشمند همکاری صمیمانه ای داشتند ،این خرد جمعی را نکو داشتند و برای دستیابی به این افتخار بزرگ که حاصل عشق و اشتیاق پرسنل سخت کوش شرکت برنز می باشد ،شکر خداوند منان را به جای آوردند.

در خاتمه ایشان بیان داشتند در جهت درخشش هر چه بیشتر گروه صنعتی آذین خودرو در کشور عزیزمان ایران ،خواستار حرکت رو به پیشرفت متعالی ،تفکری نو و تلاش برای توسعه فردی تمامی پرسنل می باشند.