خدمات آزمایشگاهی

آزمایشگاه شرکت برنز با بروزآوری تجهیزات و سیستم مدیریت کیفیت خود در سال 1393 وارد عرصه جدیدی از فعالیت های حرفه ای خود شد. در این سال آزمایشگاه برنز تجهیزات آزمایش مواد و قطعاتِ بروز جهان را به مجموعه خود اضافه کرد و همزمان با آن سیستم مدیریت کیفیت خود را براساس الزامات استاندارد ISO/IEC17025 پایه گذاری نمود. انجام حدود 200 آزمون در حوزه مواد و قطعات پلیمری شامل خواص مکانیکی، رئولوژیک، خستگی و دوام، آب و هوایی، نور و ... این آزمایشگاه را زمره آزمایشگاه های برتر صنعت خودروی ایران قرار می دهد. 

آزمایشگاه برنز گواهینامه  ISO/IEC 17025 خود را در سال 96 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران دریافت کرد و مجوز انجام فعالیت های آزمایشگاهی خود را از شرکت رنو در همین سال اخذ نمود. آزمایشگاه شرکت برنز تنها آزمایشگاه ایران است که تاییدیه انجام آزمون برای محصولات رنو را تا پایان سال 99 دارد. قابلیت های دستگاه آزمون سان لایت ، آزمون استقرار استاتیک ایربگ و آزمون شبیه سازی شرایط آب و هوایی آزمایشگاه برنز ، در ایران از نظر تکنولوژی بی نظیر است.

این آزمایشگاه مورد تایید شرکت های خودروساز بزرگ کشور بوده و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع غیر خودرویی نیز ارائه می کند.

اسکوپ آزمایشگاه گروه صنعتی برنز

  

 

برای دریافت خدمات از آزمایشگاه برنز تنها کافی است فرم درخواست خدمات آزمایشگاهی گروه صنعتی برنز را تکمیل و به همراه نمونه به آزمایشگاه برنز تحویل فرمایید:

 

LQS-F404-03-خدمات آزمایشگاهی

 

لیست آزمون های قابل انجام در آزمایشگاه برنز را می توانید از لینک زیر دانلود فرمایید:

 

تعرفه های آزمون آزمایشگاه گروه صنعتی برنز-LQS-F508-01

در صورت وجود هرگونه پرسشی در خصوص فعالیت­های آزمایشگاه برنز و سوالات فنی در خصوص حوزه تخصصی آزمایشگاه می­توانید با شماره 44984421 الی 23 داخلی 241 تماس حاصل فرمایید و یا مکاتبات و درخواستهای خود را به آدرس ایمیل gholipour@bronze.ir  ارسال نمائید.

 

در صورت تمایل برای بازدید از آزمایشگاه برنز می توانید با تکمیل فرم زیر جهت بازدید از آزمایشگاه برنز اقدام فرمایید:

LQS-F-407-01-فرم بازدید

 

گواهینامه ISO/IEC17025:2005  آزمایشگاه برنز در زیر قابل دانلود می باشد:

NACI Lab1011-Certificate

 

گواهینامه تاییدیه رنو فرانسه سال 2018 در زیر قابل دانلود می باشد:

BRONZE lab (IRAN) RENAULT certification letter